14 Jul Olağan Genel Kurulumuz Gerçekleşti
![](https://www.paydaplatformu.org/wp-content/uploads/2021/07/WhatsApp-Image-2021-07-14-at-14.11.09-1.jpeg)
03.07.2021 tarihli Genel Kurulumuz sonucunda seçilen Yönetim Kurulu üyelerimiz 08.07.2021 tarihinde ilk toplantısını gerçekleştirmiş ve görev dağılımları belirlenmiştir.
Buna göre:
BAŞKAN: Berkant Dişcigil
BAŞKAN YARDIMCISI: Dilbeste Alameddine
SAYMAN: Esra Durcan
GENEL SEKRETER: Suat Metin
ÜYE: Bora Tokyay olmuştur.
Yedek Üyelerimiz arasından, Hande Torunlar ve Sinan Ceylan’ın da karar alma süreçlerine katılımlarıyla güçlenen yönetim ekibimize teşekkür eder, görevlerinde başarılar dileriz!