Öğrencilerimizle Buluştuk!

Her sene bahar aylarında yapılan şehir buluşmaları mevcut şartlardan dolayı gerçekleşmeyince bunu görüntülü bir şekilde online gerçekleştirdik. Birbirinden uzakta farklı şehirlerde olan öğrenci ve gönüllülerimizin sanal ortamda bir araya gelmesini sağlayarak bunu kapsamlı bir etkileşim ve paylaşım fırsatına çevirdik.

Pandemi nedeniyle, bu bahar kızlarımızı ziyarete gidemedik, evlerine misafir olamadık ama her şeye rağmen yüzlerini görebildiğimiz, hatırlarını sorabildiğimiz için mutluyuz. Görüntülü görüşmelerle öğrencilerimiz ile buluştuk, ihtiyaçlarını dinledik, bu süreci en güzel biçimde atlatmak için birbirimize destek olduk.

Birbirimizden daha fazla uzak kalmamak için ilk buluşmayı üniversite öğrencilerimizle gerçekleştirdik. Teknoloji ve internetin bize sunduğu imkanları değerlendirerek ulaşabildiğimiz öğrencilerimiz ile görüşmeyi gerçekleştirdik, hasret giderdik.
Bir öğrencimizin dediği gibi “hiçbir şeyin Payda’ya engel olamayacağını gördük”. Pandemi sürecinde öğrencileri destekleme konusunda Payda hep atak, esnek ve dinamik oldu.

Mesafeler engel değil!

Tüm katılımcılarımıza çok teşekkür ederiz.

Mayıs, 2024