Ocak 2022: La Lorraine Türkiye’den Anlamlı Destek

Unlu mamüller markası La Lorraine, hayata geçirdiği ‘Fit Together’ platformu ile dünya çapındaki 4 binden fazla çalışanına sağlıklı ve dengeli bir yaşama dair alışkanlıklar kazandırmayı amaçlıyor. 2021 yılı baharında 1 milyon km yürüyüş hedefi koyan La Lorraine, bu hedefi tutturması karşılığında faaliyet gösterdiği her ülkede sivil toplum kuruluşlarına maddi destekte bulundu.

Proje kapsamında Payda’ya 5 bin euro’luk bağışta bulunan La Lorraine Türkiye Genel Müdürü Lisani Atasayan Payda’nın çok değerli projelere imza attığını ve La Lorraine Türkiye olarak bu projelere destek vermelerinin kendilerini çok mutlu ettiğini ifade etti. Atasayan bu yardımın ilk adım olduğunu belirtirken önümüzdeki dönemde La Lorraine Türkiye çalışanlarının da gönüllü olarak farklı payda projelerinde yer almaya devam edeceğini belirtti.

Payda Yönetim Kurulu Başkanı Berkant Dişcigil: “Dernek olarak temel amacımız, toplumsal çağdaşlaşmaya katkı sağlamak. Özellikle kız öğrencilerimizi ilk-orta öğretimden itibaren üniversiteden mezun oluncaya kadar hem maddi olarak, hem de farklı eğitim programlarıyla desteklediğimiz projelerimizle bu amaç doğrultusunda çalışıyoruz. Bu çalışmalarımızı, sevgili gönüllülerimiz ve değerli La Lorraine çalışanları gibi destekçilerimiz sayesinde sürdürebiliyoruz. Bu önemli destek için zaman ve emeğini paylaşarak eğitimde fırsat eşitliğine katkı sağlayan tüm La Lorraine Türkiye ekibi ve duyarlılığı için de Sayın Lisani Atasayan’a içtenlikle teşekkürlerimizi sunarız. Birer gönüllü olarak ailemize katılmalarını da heyecanla bekliyoruz.”

La Lorraine Hakkında:
Hotel, Restoran, Cafe noktalarının yanı sıra perakende zincir market gibi birçok farklı profildeki 7.500’den fazla satış noktasında tüketicilerine ulaşan La Lorraine, 2014 yılında Türkiye pazarına giriş yapmış ve stratejik bir pazar olarak Türkiye’ye verdiği önem neticesinde 13. üretim tesisini Türkiye’de Manisa’da hayata geçirmiştir.

Temmuz, 2024