30 May F Sanat Galerisi Payda’ya Destek Oluyor
![](https://www.paydaplatformu.org/wp-content/uploads/2021/05/179964655_3911888522199905_3546746368388148748_n.jpg)
F Sanat Galerisi’nin Sosyal Sorumluluk Projesi olarak Payda yararına yapmakta olduğu karma sanat sergisi (28 Nisan-31 Mayıs) 30 Haziran’a kadar uzatılmıştır. Şu ana kadar kampanyadan elde edilen 30.100 TL’lik ilk bağışımız için tüm sanatseverlere teşekkür ederiz. Sergiye katkı sağlayarak bize destek olmaya devam edebilirsiniz.
Bağış Kampanyası’na destekleri için sevgili F Sanat Galerisi’ne, Füsun Aydoğan’a ve Feza Güvenal’a çok teşekkür ederiz.