Ailemize Katılın!

admin-ajax

Merhaba ben Ayşe Koru.
PAYDA, gönüllülerin birbirini desteklediği, birbirine ilham verdiği ve farklı kültürleri çeşitli ortak paydalarda buluşturduğu, projelerin titizlikle yürütüldüğü bir STK. Üye ve gönüllülerin salt “faydalı olma” amacıyla gönülden emek verdiğini deneyimlediğim Payda ile yolumun kesişmesini en büyük şansım olarak görüyor ve daha uzun yıllar sağlıkla, verimli ve uzun soluklu projelerde yer alabilmeyi diliyorum.

Ayşe Koru
WhatsApp Image 2021-02-17 at 1.22.07 AM

Ben Türkan Yılmaz Akkoçak. Çeşitli STK’larda gönüllü çalışmalar ve sosyal faaliyetlerde bulunduktan sonra PAYDA ile yola devam ediyor olmaktan çok mutluyum.
Ön yargılarımızı aşıp, hiç tanımadığımız “biz”leri bulmak, öğrenmek ve sevmek için yeni coğrafyalar, yeni aileler edindiğimiz, birlikte harekete geçmeyi öğrendiğimiz ve böylece toplumun ayrılmaz bir bütün olduğunu tekrar hatırlayabildiğimiz bir platformda yer almak gurur ve ilham verici.

Türkan Yılmaz Akkoçak
admin-ajax (2)

Merhaba ben Berrin Orhon. Sürekli konuşup yakınmak yerine fayda sağlamak, iyileşmeye katkıda bulunmak için Payda’ya katıldım. Özellikle gençlerin hayatlarına dokunup onların mutluluğunu ve nasıl gelecek vaat ettiklerini gördükçe ne iyi yapmışım diyorum.

Berrin Orhon
admin-ajax (1)

Merhaba ben Bora Tokyay. Payda’nın Kurucu Başkanıyım. Ülkemizin güzel insanlarını birbirine yakınlaştırabilmek için hayatımın önemli bir kısmını Payda’ya ayırıyorum. Çevremizdeki tüm olumsuzluklara rağmen, Payda vesilesiyle ortaya çıkan her dostluk, her güzel anekdot doğru amaç için uğraştığımızı bana hissettiriyor.

Bora Tokyay
WhatsApp Image 2021-02-18 at 8.09.44 PM

Merhaba ben Burcu Tarhan. Özel sektörde yöneticilik yapmaktayım ve 2005’ten beri Payda ailesinin içindeyim. Payda’nın kendisini tek bir grup ile kısıtlamadan Türkiye’nin tüm yelpazesini kucaklaması, el uzattığı çocuk ve ailelere sadece maddi yardım ile kalmayıp, kalpten kalbe temaslar kurarak, gönüllüleri ve destek oldukları bireyler arasında sürdürülebilir, karşılıklı iletişim ve paylaşıma yönelik güçlü bağlar kurmayı başarması.

Burcu Tarhan

DESTEK OLUN

Payda platformuna üye olarak ya da bağış yaparak destek olabilirsiniz.

Payda toplumun her kesimine açık olan bir dernek olmaktan gurur duyar.

Eğer siz de Payda’nın çalışma şeklini benimseyerek toplumumuzun çağdaşlaşmasına katkıda bulunmak istiyorsanız Payda’ya üye olabilirsiniz.

HABERDAR OLUN

E-bültenlerimizi almak için kaydolun; önemli gelişmelerden, etkinliklerden ve toplantılardan haberdar olun.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN

 

 

X